BELL HYPOALLERGENIC ТУШ МОЛИВ ЗА ОЧИ TINT

290.00 ден

-16% Попуст

Новиот туш молив за очи TINT е револуционерен производ! Има 24-часовен долготраен ефект и издржливост. Не сe брише и размачкува. Остриот апликатор овозможува лесно нанесување на прецизна тенка линија со заситена рамномерна боја.
Не содржи мириси. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителни очи, за носење контактни леќи и очила. Достапен во црна нијанса.

Категории: , Ознака:

Description

Brand

Bell HYPOAllergenic

BELL HYPOALLERGENIC ТУШ МОЛИВ ЗА ОЧИ TINT

290.00 ден