Bell HYPOAllergenic туш пенкало за очи Deep Black

250.00 ден

-23% Попуст

HYPOAllergenic Deep Black екстремно долготрајно туш пенкало за очи. Ајлајнерот има широк зашилен врв, што ја прави апликацијата лесна, а овозможува да направите дискретно потенка или подебела линија на очните капаци.

Категорија: Ознака:

Description

Откријте ја тајната на ориенталната убавина и обележете го изгледот користејќи го екстремно долготрајниот Deep Black Eyeliner пенкало за очи. Ајлајнерот има широк зашилен врв, што ја прави апликацијата лесна, а овозможува да направите дискретно потенка линија или подебела да се нацрта на очните капаци, обезбедувајќи “чаден” ефект на окото. Неговата формула е долготрајна и обезбедува совршена шминка за очи до 24 часа. Ајлајнерот има хипоалергична формула, која е погодна за дами со чувствителни очи и/или со контактни леќи. Тестирано под офталмолошка контрола.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic туш пенкало за очи Deep Black

250.00 ден