ESPRIT SIGNATURE MAN Сет (30ml EDT + гел за туширање 200мл)

900.00 ден

-18% Попуст

Машкиот парфем Signatrure на Esprit има динамичен состав кој ја нагласува машкоста и импулсивноста. Наменет е за мажи кои сакаат да се изразат. Бидејќи мирисот мора да има толку богат карактер како и вие! Парфемот има прекрасно, стилско шише со модерен и динамичен дизајн кој го отелотворува духот на брендот Esprit. Боите ја откриваат живоста на ароматичниот состав.

Категории: , Ознака:

Description

Brand

ESPRIT

ESPRIT SIGNATURE MAN Сет (30ml EDT + гел за туширање 200мл)

900.00 ден