ESPRIT SIGNATURE WOMAN Сет (30ml EDT + гел за туширање 200мл)

935.00 ден

-15% Попуст

Женскиот парфемот Signatrure на Esprit е софистициран состав кој деликатно ги потенцира нијансите на женственоста со овошни и цветни ноти. Наменет е за дами кои сакаат да се изразат. Бидејќи мирист мора да има толку богат карактер како и вие! Парфемот има прекрасно, стилско шише со модерен и динамичен дизајн кој го отелотворува духот на брендот Esprit. Боите ја откриваат виталноста на ароматичниот состав.

Категории: , Ознака:

Description

Brand

ESPRIT

ESPRIT SIGNATURE WOMAN Сет (30ml EDT + гел за туширање 200мл)

935.00 ден