Manhattam крем пудра Compact Cream

499.00 ден

-23% Попуст

Крем пудра на Менхетен со пријатно мека конзистентност, со микрофини светло-рефлектирачки пигменти. Покрива совршено и прави кадифено мат изглед. Содржо маслото од јојоба, како и витамини А и Е. За сите типови на кожа.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Ознака:

Description

Крем пудра на Менхетен со пријатно мека конзистентност, со микрофини светло-рефлектирачки пигменти. Покрива совршено и прави кадифено мат изглед. Содржо маслото од јојоба, како и витамини А и Е. Амбалажата со фиока за сунѓер-апликатор на пудрата.
Без парфем. Дерматолошки тестиран.

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Дополнителни Информации

Нијанса

1 – Naturelle, 2 – Sable, 10 – Sandbeige

Manhattam крем пудра Compact Cream

Select Options
Исчисти