Manhattan бронзена пудра Natural Bronzing

359.00 ден

-22% Попуст

Бронзената пудра на Менхетен за совршен природен бронзен тен. Нејзината фина текстура совршено се вклопува на кожата, така што може да се користи на лицето, како и на вратот и на телото.

Категорија: Ознака:

Description

Бронзената пудра на Менхетен за совршен природен бронзен тен. Нејзината фина текстура совршено се вклопува на кожата, така што може да се користи на лицето, како и на вратот и на телото. Со неја кожата ќе има толку свеж и нежен тен што ќе изгледа како нежен бакнеж од сонцето. Лесно може да се примени на посакуваните места со прав четка. Има долготраен ефект. Во својата формула содржи витамин Ц и витамин Е кои ја заштитуваат кожата и и даваат виталност.

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan бронзена пудра Natural Bronzing

359.00 ден