Manhattan Clearface пудра BB Cream

430.00 ден

Антибактериски ББ крем кој успешно ги прикрива несовршеностите на кожата, ја штити и смирува вашата кожа. Има навлажнувачки ефект и до 24 часа и штити со SPF 15. Овозможува кожата да дише.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Ознака:

Description

Каракатеристики:
– ББ крем со антибактериска заштита
– Ефективно ги прекрива несовршеностите на кожата
– Го намалува вишокот на себум
– Навлажнувачка 24 часовна крема
– Дава природен тен на кожата на лицето
– Овозможува кожата да дише
– Заштитува со SPF 15
– Погодна за флекава, комбинирана или мрсна кожа

Brand

Manhattan Clearface

Дополнителни Информации

Нијанса

03 – medium

Manhattan Clearface пудра BB Cream

Select Options
Исчисти