Manhattan Clearface течна пудра Perfect Mat Make up

480.00 ден

Perfect Mat Make up е антибактериска течна пудра за кожа со црвенила, флеки и мозолчиња. Ја минимизира појавата на нови дамки на лицето. Дава беспрекорен излед на кожата на лицето. Со долготраен мат ефект. За сите типови на кожа.

SKU: Не е достапно Категорија: Ознака:

Description

Manhattan Clearface Perfect Mat Make up го намалува формирањето на нови мозолчиња, црвенило и флеки, дава рамномерен и беспрекорен тен, и истовремено видливо го намалува сјајот на кожата постигнувајќи долготраен мат тен. Се нанесува на црвени или нечисти области на кожата по потреба. За сите типови на кожа
Дерматолошки тестиран производ.

Brand

Manhattan Clearface

Дополнителни Информации

Нијанса

75 – beige, 77 – natural

Manhattan Clearface течна пудра Perfect Mat Make up

Select Options