Manhattan cosmetics 2во1 коректор & фиксатор пудра

430.00 ден

Пудра коректор и фиксатор во еден производ.

Кремаста формула, висока покривна моќ.

Долготрајна. Дераматолошки терстирано.

 

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

 

 

Дополнителни Информации

Нијанса

warm beige – No.30

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan cosmetics 2во1 коректор & фиксатор пудра

Select Options