Manhattan хајлајтер и стробинг крем за лице 2 во 1, Insta Strobe & Highlight

290.00 ден

-18% Попуст

Хајлајтер и стробинг крем за лице 2 во 1 кои ги истакнува вашите убави карактеристики и дава нежен сјај на кожата, како одраз на светлината и блицот на фотоапаратот.
Хајлајтер и стробинг кремот за лице 2 во 1 ќе ви овозможи пријатен блескав сјај и свеж тен на лицето. Има лесна, не-мрсна текстура која лесно се нанесува и остава пријатно чувство

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Ознака:

Description

Сакате да изгледате импресивно на секоја фотографија?
Стилистите од Менхетен го создадоа „Insta Strobe & Highlight“ – хајлајтер и стробинг крем за лице 2 во 1 кои ги истакнува вашите убави карактеристики и дава нежен сјај на кожата, како одраз на светлината и блицот на фотоапаратот. Хајлајтер и стробинг кремот за лице 2 во 1 ќе ви овозможи пријатен блескав сјај и свеж тен на лицето. Има лесна, не-мрсна текстура која лесно се нанесува и остава пријатно чувство. Може да се користи самостојно или да се меша со течна пудра што ја користите.
Дерматолошки тестирано.

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Дополнителни Информации

Тежина 0.050 kg
Нијанса

001 – Pink Glow, 002 – Nude Glow

Manhattan хајлајтер и стробинг крем за лице 2 во 1, Insta Strobe & Highlight

Select Options
Исчисти