Manhattan highlighter пудра Good to Glow

349.00 ден

-25% Попуст

Шајмеринг на Менхетен има фино течна текстура и лесно се нанесува на сите области на лицето. Го освежува тен и ги осветлува очите. Специјално развиен производ за да остави светкави акценти на лицето и деколтето. Нијансата во кој е достапен овој производот е Satin Sparkle (Satin Shine), која е бледо розева со сјајни честички.

Категорија: Ознака:

Description

Шајмеринг на Менхетен има фино течна текстура и лесно се нанесува на сите области на лицето. Го освежува тен и ги осветлува очите. Со него можете да ги отстраните трагите на замор и во исто време да ги направите вашите карактеристики на лицето поизразени. Ова е одлична завршница на вашата шминка, со која ќе зрачите со уште повеќе брилијантност и шарм. Ова е одлична завршница на вашата шминка, со која ќе зрачите со уште повеќе брилијантност и шарм. Нијансата во кој е достапен овој производот е Satin Sparkle (Satin Shine), која е бледо розева со сјајни честички.

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan highlighter пудра Good to Glow

349.00 ден