Manhattan кармин All in On

168.00 ден

-50% Попуст

Карминот All in On на Менхетен има долготрајна формула со силен сјај со светла заситена боја и пријатно чувство. Со подлога која ги храни усните и ги прави да изгледаат измазнети и помеки.

Исчисти
SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Долготрајна формула со силен сјај со светла заситена боја и пријатно чувство. Со подлога која ги храни усните и ги прави да изгледаат измазнети и помеки.
• со вградена подлога со хранлив ефек • со технологија за зачувување на бојата • заситена цврста боја • долготраен сјај • навлажнува • создава пријатно чувство

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Дополнителни Информации

Нијанса

150, 230, 320, 470, 560, 660, 740, 850, 970

Manhattan кармин All in On

Select Options
Исчисти