Manhattan маскара Supreme Lash Wonder’fully Real

570.00 ден

Нема залиха

Manhattan Supreme Lash Wonder’fully Real маскара која содржи влакна долги 4 мм кои придонесуваат за издолжување на трепките, додавајќи им густина.
Маскарата има ултра кремаста формула збогатена со масло од арган. Се нанесува лесно и рамномерно, оставајќи долготраен слој на интензивна црна боја.
Специјално изработената четка Wonder Precision во розова боја.

Нема на залиха

Категорија: Ознака:

Description

Фасцинантен, неверојатен поглед…
Овој ефект ќе го постигнете со Manhattan Supreme Lash Wonder’fully Real Маскара која содржи влакна долги 4 мм кои придонесуваат за издолжување на трепките,
додавајќи им густина. Маскарата има ултра кремаста формула збогатена со масло од арган. Се нанесува лесно и рамномерно, оставајќи долготраен слој на интензивна црна боја.
Специјално изработената четка Wonder Precision во розова боја ја обвиткува секоја трепка поединечно, постигнувајќи исклучителна должина и густина на трепките.
Начин на употреба:
Нанесете ја маскарата на трепките, од коренот до врвовите.
Нанесете една или два слоја, во зависност од посакуваниот резултат.

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan маскара Supreme Lash Wonder'fully Real

570.00 ден

Нема на залиха