Manhattan молив за веѓи

195.00 ден

Молив за веѓи со тврда текстура збогатен со кокосово масло, витамин Е и витамин Ц, кој ви овозможува да обезбедите природен изглед на вашите веѓи.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Ознака:

Description

Благодарение на неговата тврда текстура, Manhattan Eyebrow Pencil моливот ви овозможува да обезбедите природен изглед на вашите веѓите. Формулата содржи кокосово масло, кое го олеснува нанесувањето. Содржи витамин Е и витамин Ц кои ја штитат и негуваат нежната кожа.
Моливчето е дерматолошки тестирано.
Начин на употреба:
Исчешлајте ги веѓите со четка за трепки и веѓи.
Исцртајте ја контурата на веѓите со молив, а потоа повторно исчешлајте ги со четка.
Користете острилка за острење на моливчето.

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Дополнителни Информации

Нијанса

109W – black brow, 99W – brownie, 93D

Manhattan молив за веѓи

Select Options
Исчисти