Manhattan течен коректор Wake Up

375.00 ден

Иновативната формула на течниот коректор Wake Up на Менхетен има светло-рефлектирачки пигменти кои и даваат на кожата свеж изглед во текот на денот. Коректорот го запазува природниот изглед на лицето, притоа прикривајќи ги темни кругови под очите и други мали недостатоци на кожата. Лесно и прецизно нанесување благодарение на професионалниот апликатор.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Ознака:

Description

Иновативната формула на течниот коректор Wake Up на Менхетен има светло-рефлектирачки пигменти кои и даваат на кожата свеж изглед во текот на денот. Коректорот го запазува природниот изглед на лицето, притоа прикривајќи ги темни кругови под очите и други мали недостатоци на кожата. Содржи кокосово масло, кои ја хранат и навлажнуваат кожата, и така ја прави мазна и нежна. Лесно и прецизно нанесување благодарение на професионалниот апликатор.

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Дополнителни Информации

Тежина 0.021 kg
Нијанса

01 – Naturelle, 02 – Classic Beige, 03 – True Ivory

Manhattan течен коректор Wake Up

Select Options
Исчисти