Manhattan течна пудра EASY MATCH

550.00 ден620.00 ден

-11% Попуст

Новата формула на течна пудра MANHATTAN Easy Match не само што се прилагодува совршено на кожата, туку исто така обезбедува хидратација и нега со совршено рамномерно покривање без ефект на маска. Невидлива, беспрекорена, за совршен тен со здрав свеж изглед.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Новата формула на течна пудра MANHATTAN Easy Match не само што се прилагодува совршено на кожата, туку исто така обезбедува хидратација и нега со совршено рамномерно покривање без ефект на маска. Невидлива, беспрекорена, за совршен тен со здрав свеж изглед. Лесна мазна формула која совршено се прилагодува на кожата без ефект на маска.
Содржи 24-часовен хидрирачки комплекс. Нежните честички во прав ги кријат несовршености, ги намалуваат порите и ги покриваат темните кругови.

Дополнителни Информации

Тежина 0.030 кг
Боја

030 – Soft Porcelain, 032 – Classic Ivory, 034 – Soft Beige, 036 – Rose Beige

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan течна пудра EASY MATCH

Select Options