Manhattan водоотпорен течен туш за очи Eyemazing Bold Liqud Eyeline

380.00 ден

Нема залиха

Manhattan Eyemazing Bold Liqud има иновативен апликатор со чија помош може да додадете доза на драматичност во вашата шминка. Тушот за очи има течна водоотпорна формула со долготраен ефект – и до 24 часа. Специјалниот апликатор, со топче одозгора, е погоден за нанесување на цврсти линии.

Нема на залиха

Категорија: Ознака:

Description

Manhattan Eyemazing Bold Liqud има иновативен апликатор со чија помош може да додадете доза на драматичност во вашата шминка. Тушот за очи има течна водоотпорна формула со долготраен ефект – и до 24 часа. Специјалниот апликатор, со топче одозгора, е погоден за нанесување на цврсти линии. Ајлајнерот има интензивна црна боја и сјајна завршница. Овој туш може лесно да се отстрани. Со Eyemazing Bold можете да експериментирате и наместо класична крива, на пример, завршете го ајлајнерот со точка или цвет.

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan водоотпорен течен туш за очи Eyemazing Bold Liqud Eyeline

380.00 ден

Нема на залиха