Tom Tailor Exclusive Woman EDT

567.00 ден952.00 ден

-36% Попуст

Женски парфем Tom Tailor Exclusive EDT (Eau de Toilette) има цветно-овошен сензуален мирис. Тоа е дел од линијата создадена за најблиските и моментите споделени со нив. Одењето боси на плажа, разговорите, чекањето на изгрејсонцето – ова се малите работи кои стануваат незаборавни моменти. „Ексклузивните“ мириси се инспирирани од овие моменти и ја отелотворуваат интимната врска помеѓу „тој“ и „неа“.

Парфемот е во елегантно шише со тркалезна форма. Дизајнот на шишето е во светло розови тонови, надополнет со убава темно сина лента.

Исчисти
SKU: N/A Категории: , Ознака:

Description

Brand

TOM TAILOR

Дополнителни Информации

Големина

30ml, 50ml

Tom Tailor Exclusive Woman EDT

Select Options
Исчисти