alkmene MY Tea Tree Маска против акни 2×7мл

159.00 ден

Високо ефикасна формула за длабоко чистење на порите со уникатна комбинација од масло од чајно дрво и цинк ПК, која докажано ги намалува мозолчињата, митесерите и црвенилото.
За чист и суптилен тен во длабочина. Дерматолошки тестиран производ. Не ги затнува порите.
Начин на употреба: 1-2 пати неделно на исчистено лице. Не нанесувајте во пределот околу очите и усните. Оставете да делува 5-10 минути и измијте со млака вода.
Производител: Mann & Schröder GmbH, Германија

Description

alkmene MY Tea Tree Маска против акни 2x7мл

159.00 ден