Моливи за усни

Филтрирај
Done
 • -19% Попуст
  171.00 ден

  Долготраен автоматски молив за усни.
  Прецизниот тенок апликатор овозможува совршено контурирање и ја корегира контурата на усните. Моливчето за усни спречува размачкување на карминот и гарантира долготрајна шминка и совршен изглед.
  Нанесување е интензивно, може да се нанесува на целите усни, како основа под кармин или како сјај за усни. Достапно во шест универзални бои кои одговараат на кармин Velvet Matt.

 • 221.00 ден

  Hypoallergenic Long Wear – молив за усни прецизен и долготрен.

 • 160.00 ден

  Precision Stay On е долготраен автоматски молив за усни.

  Дали сакате молив што е совршен и лесен за примена?
  Полимерите во формулата обезбедуваат еластичност на моливот, обезбедувајќи прецизност и необично траен ефект и издржливост.
  Содржи ланолин и растителни восоци кои се грижат за деликатна кожа на усните.

 • -17% Попуст
  195.00 ден

  Автоматски молив за усни X-Treme на Менхетен секогаш е подготвен да ви помогне каде и да сте. Без острење, благодарение на неговата мека текстура, многу е лесен за нанесување, овозможува трајна контура на усните.