Лакови

Filters
Done
 • 240.00 ден

  Вегански долготраен лак за прекрасен маникир. Благодарение на употребата на висококвалитетни полимери, производот е отпорен на гребење, кршење и лупење. Обезбедува интензивен сјај и силна покриеност дури и по нанесувањето на првиот слој. Формулата овозможува правилно заситување на плочката за нокти со кислород, обезбедувајќи слободен премин на молекулите на кислород низ облогата на лакот. Прецизната четка обезбедува рамномерно и лесно нанесување. Производот е достикен во 3 тренди бои: SUMMER SONG, DIGITAL LAVENDER и CRYSTAL ROSE.
  Веган. ПЕТА.
  Дерматолошки тестирано.
  Начин на употреба: со четката нанесете рамномерно на ноктот и почекајте да се исуши.
  Професионален совет: нанесете еден слој лак на суви, чисти нокти и почекајте да се исуши. Доколку сакате бојата да биде позаситена, нанесете втор слој и почекајте да се исушат целосно.

 • 475.00 ден

  Хипоалергичeн лак “top coat” за интензивен и долготраен сјај на вашите нокти. Се користи после нанесување на лакот, и има за цел ја подобри бојата на лакот и заштити од оштетување и гребнатини. Брзо суши и лесно се нанесува благодарение на практичната четка. Се препорачува за луѓе со чувствителна кожа склона кон иритација. Тестирано под контрола на дерматолог. Вегански производ. Без алкохол и мирис.

 • 155.00 ден

  Долготраен лак за нокти за совршен френч маникир. Обезбедува долготрајно покривање со нежни нијанси кои се секогаш во мода. Лакот за нокти е дел од серијата “HypoAllergenic” и има хипоалергична формула. Неговата иновативна формула овозможува ноктите да можат да “дишат”. Со широка четка за лесна прецизна примена.

 • 202.00 ден

  Лакот обезбедува долготрајно покривање и интензивна боја. Има хипоалергична формула и овозможува ноктите да “дишат”. Благодарение на висококвалитетните полимери во составот, лакот е отпорен на гребнатини и пукање. Неговата специјална четка се прилагодува на обликот на секоја нокти и овозможува лесна и прецизна примена без да остава ленти.

 • -50% Off
  Original price was: 300.00 ден.Current price is: 150.00 ден.

  Лак за нокти со ефект на гел. Лесно се нанесува. Самостојно се суши – нема потреба од печење со УВ ламба. Интензивна и сјајна боја до 14 дена. Лесано се отстранува со помош на обичен отсранувач за нокти (ацетон).

 • -50% Off
  Original price was: 300.00 ден.Current price is: 150.00 ден.

  Долготраен лак за нокти кој брзо се суши. Обезбедува безпрекорен маникир и педикир. Интензивна боја и брилијантен сјај, обезбедува нега и раст на ноктите
  Со специјална четка за лесно нанесување. Патентираната формула обезбедува долготрајна боја без пукање, отпорност, висок сјај и спречува лупење до 10 дена. Гарантирано од Manhattan