alkmene MY Tea Tree Смирувачки тоник за чувствителен скалп 250мл

499.00 ден

Високо ефикасна, нежна формула со уникатна комбинација на масло од чајно дрво и пироктон оламин со докажан смирувачки ефект на иритиран скалп на косата.
Навлажнува и ефикасно делува на сув, иритиран скалп и го ублажува чешањето.
Начин на употреба: Се нанесува секојдневно врз скалпот. Не се исплакнува.
Забелешка: природното масло од чајно дрво може да го замати производот – тоа не влијае на квалитетот.
Производител: Mann & Schröder GmbH, Германија

Категории , Ознака:

Description

alkmene MY Tea Tree Смирувачки тоник за чувствителен скалп 250мл

499.00 ден