Bell Hypoallergenic маскара long&volume

293.00 ден

Маскара значително издолжува и го зголемува обемот на трепките, не ги лепи и не остава грутки. Содржи пчелин восок и рицинусово масло, кои ги негуваат трепките. Маскарата им дава длабока црна боја, благодарение на која дури и кратките и ретки трепки се густи и видливи од далечина. Хипоалергичен производ. Преглед на дерматолог и офталмолог. Погоден за луѓе со чувствителни очи или кога носат контактни леќи.

SKU: Не е достапно Категорија Ознака:

Description

Дополнителни информации

Боја

10-black, 20-brawn

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell Hypoallergenic маскара long&volume

Select Options