Bell HYPOAllergenic Upper & Lower прецизна маскара

430.00 ден

Прецизна хипоалергиска маскара за горните и долните трепки. На трепките им дава интензивен волумен во текот на неколку часа, ги издолжува и ги прави оптички подебели.
Благодарение на прецизната четка, секоја трепка е обвиткана во интензивна боја. Исто така совршен за долната линија на трепките. Црна боја.
Без мирис. Погоден за луѓе со чувствителна и алергиска кожа. Дерматолошки тестирано.

SKU: 5902082552338 Категории , , Ознака:

Description

Прецизна хипоалергиска маскара за горните и долните трепки. На трепките им дава интензивен волумен во текот на неколку часа, ги издолжува и ги прави оптички подебели.
Благодарение на прецизната четка, секоја трепка е обвиткана во интензивна боја. Исто така совршен за долната линија на трепките. Црна боја.
Без мирис. Погоден за луѓе со чувствителна и алергиска кожа. Дерматолошки тестирано.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic Upper & Lower прецизна маскара

430.00 ден