Bell HYPOAllergenic кармин Rich Creamy

460.00 ден

-8% Попуст

Долготраен ефект, крем-формула и интензивно покривање – сето тоа ќе го најдете во новиот кармин HYPOALLERGENIC Rich Creamy.
Хидратантното дејство и сатенскиот финиш создаваат феноменален изглед со долготраен ефект. Дерматолошки тестиран производ.
Погоден за луѓе со чувствителна кожа склона кон иритација и воспаление.

SKU: Не е достапно Категории: , , Ознака:

Description

Долготраен ефект, крем-формула и интензивно покривање – сето тоа ќе го најдете во новиот кармин HYPOALLERGENIC Rich Creamy.
Хидратантното дејство и сатенскиот финиш создаваат феноменален изглед со долготраен ефект. Дерматолошки тестиран производ.
Погоден за луѓе со чувствителна кожа склона кон иритација и воспаление.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Дополнителни Информации

Нијанса

01 NAKED PINK, 02 NUDE BEIGE, 03 PRALINE CREAM, 04 CORAL BEIGE, 05 ROSE WOOD, 06 BERRY KISS

Bell HYPOAllergenic кармин Rich Creamy

Select Options