Bell сјај за усни “color”

260.00 ден

Навлажнувачки, вегански сјај за усни со интензивно завршница и пријатен мирис. Формулата содржи бисерни пигменти кои создаваат уникатна, повеќе димензионална површина на усните, а безбојнити елементи дава прекрасен винилен ефект. Кадифената и кремаста текстура која остава чувство на максимална удобност и оптичка измазнетост. Практичниот апликатор овозможува лесна и рамномерна примена. Производот е достапен во 10 бои кои се совршени за дневна и вечерна шминка. PETA сертифициран производ.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Дополнителни информации

нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10

Brand

BELL Cosmetics

Bell сјај за усни "color"

Select Options