Bell палета сенки за очи Colour Enjoy

690.00 ден

Компактна палета на сенки за различни ефекти и модерен изглед. Содржи 10 модерни нијанси на сенки за неодолив изглед. Сенките се високо пигментирани, што ги прави лесни за нанесување и мешање.

SKU: 59020825331601 Категории , Ознака:

Description

Компактна палета со 10 сенки за очи во модерни бои за различни ефекти. Таа нуди бесконечни можности за создавање на дневен и ноќен изглед на шминка. Сенките за очи се високо пигментирани, што ги прави лесни за нанесување и мешање.

Brand

BELL Cosmetics

Bell палета сенки за очи Colour Enjoy

690.00 ден