Salamander лажица за чевли – метална

144.00 ден510.00 ден

-14% Попуст

Квалитетна метална лажица за чевли изработена од хромиран метал.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Квалитетна метална лажица за чевли изработена од хромиран метал.

Дополнителни Информации

Должина

52см, 15см

Brand

SALAMANDER

Salamander лажица за чевли - метална

Select Options