alkmene MY Tea Tree Пена за миење 150мл

499.00 ден

Високо ефикасна, нежна формула за чистење со уникатна комбинација од масло од чајно дрво и цинк ПК, која докажано ги намалува мозолчињата, митесерите и црвенилото. Нежно ја чисти кожата, вишокот маснотии и шминката, без да ја суши кожата. За исклучително чист тен. Дерматолошки тестиран производ. Не ги затнува порите.
Начин на употреба: Наутро и навечер нанесете на влажна кожа и масирајте со нежни движења, избегнувајќи го пределот околу очите.
Забелешка: Природното масло од чајно дрво може да го замати производот – тоа не влијае на неговиот квалитет.

Description

alkmene MY Tea Tree Пена за миење 150мл

499.00 ден