alkmene MY Tea Tree Тоник за чистење 150мл

449.00 ден

Високо ефикасна формула за чистење на тенот со уникатна комбинација од масло од чајно дрво и цинк ПК. Докажано ги намалува мозолчињата, митесерите и црвенилото. Кожата нежно се чисти и оптимално се подготвува за понатамошна нега. За чист, суптилен тен во длабочина. Дерматолошки тестиран производ. Не ги затнува порите.
Начин на употреба: Истиснете содржина од 1-2 притискања на пумпата, врз тампон.
Забелешка: природното масло од чајно дрво може да го замати производот –
тоа не влијае на квалитетот.

Description

alkmene MY Tea Tree Тоник за чистење 150мл

449.00 ден