alkmene MY Tea Tree Крема за лице за затегнување и намалување на порите 50мл

640.00 ден

Високо ефикасна, 24-часовна хидратантна формула со уникатна комбинација од масло од чајно дрво и цинк ПК, која докажано ги намалува мозолчињата и митесерите.
Ги намалува порите, штити од појава на нови недостатоци на кожата и ги брише трагите од старите.
За интензивно хидрирана и исчистена кожа. Дерматолошки тестиран производ. Не ги затнува порите.
Начин на употреба: Нанесете на исчистена кожа наутро и навечер.

Description

alkmene MY Tea Tree Крема за лице за затегнување и намалување на порите 50мл

640.00 ден