Bell Black Show маскара водоотпорна

255.00 ден

Водоотпорна, интензивно црна и издржлива маскара која совршено ги згуснува, издолжува и витка трепките за спектакуларен ефект. Кремастата формула ви овозможува да нанесете неколку слоеви без ефект на лепење на трепките. Маскарата не се шушка и не се лепи на очните капаци во текот на денот.

SKU: 5902082533061 Категорија Ознака:

Description

Bell Black Show маскара водоотпорна

255.00 ден