Bell HYPOAllergenic мат фиксирачка пудра

454.00 ден

Транспарентен филер, кој има оптички ефект на прикривање и ги прави невидливи суптилните брчки и недостатоци на лицето. Содржи микронски честици на талк, кој овозможува лесно нанесување на пудрата. Видливо ја измазнува кожата и ја прави свиленкасто мека на допир. Го апсорбира вишокот на себум од кожата, има мат ефект без “маска ефект” лицето.

SKU: 5902082503231 Категории , Ознака:

Description

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic мат фиксирачка пудра

454.00 ден