Bell HYPOAllergenic светлечка пудра Illuminating Powder

281.00 ден

HYPOAllergenic illuminating светлечка пудра за блескав ефект на вашето лице и тело. Пигментите од бисер интензивно ја прават вашата кожа блескава, ја истакнуваат и даваат уникатен изглед. Производот ја прави кожата да изгледа свежа и опуштена и гарантира долготрајна шминка која останува свежа со часови.

SKU: 5902082503224 Категории , Ознака:

Description

Пигментите од бисер интензивно ја истакнуваат кожата, ви даваат уникатен изглед и ја оставаат вашата кожа апсолутно блескава. Производот ја прави кожата да изгледа свежа и опуштена. Тоа гарантира долготрајна шминка која останува свежа со часови. Тестирана под надзор на дерматолог. Погодно е за луѓе со чувствителна и/или кожа склона кон иритација.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic светлечка пудра Illuminating Powder

281.00 ден