Bell Hypoallergenic пудра молив-кармин долготраен

299.00 ден

-12% Попуст

Молив-кармин со кадифена формула за интензивен мат ефект. Екстремно лесната текстура. Карминот остава целосна покриеност во боја по една апликација.
Погоден е за чувствителна и/или кожа склона кон иритација.

Исчисти
SKU: N/A Категории: , Ознака:

Description

Кадифената формула на кармин обезбедува интензивен мат ефект на вашите усни. Екстремно лесната текстура овозможува мазна и рамномерна примена, оставајќи чувство на топење и навлажнување. Карминот остава целосна покриеност во боја по една апликација. Тестиран под надзор на дерматолог. Погоден е за чувствителна и/или кожа склона кон иритација.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06

Bell Hypoallergenic пудра молив-кармин долготраен

Select Options
Исчисти