Bell Hypoallergenic Precise течен туш за очи

366.00 ден

Долготраен течен туш за очи со заситени боја. Со специјален удобен флексибилен апликатор за прецизно нанесување без замачкување. Формулата е заситени со пигменти кои обезбедува исполнета линија со една апликација.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Дополнителни информации

Боја

01-black, 02-brown

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell Hypoallergenic Precise течен туш за очи

Select Options