Bell HYPOAllergenic пудра-стик за обликување на веѓи – водоотпорен

215.00 ден

Практичната форма на стикот овозможува лесна и прецизна примена и нанесување. Совршено ги обликува веѓите, ги истакнува и им дава природен изглед. Водоотпорна фотмула, има долготраен ефект во текот на целиот ден. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителни очи, за носење контактни леќи и очила.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Практичната форма на стикот овозможува лесна и прецизна примена и нанесување. Совршено ги обликува веѓите, ги истакнува и им дава природен изглед. Водоотпорна фотмула, има долготраен ефект во текот на целиот ден. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителни очи, за носење контактни леќи и очила.

Дополнителни информации

Нијанса

01, 02

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic пудра-стик за обликување на веѓи - водоотпорен

Select Options