Bell HYPOAllergenic Melting Moisture хидратантен долготраен кармин

398.00 ден

Хидратантен долготраен кармин со кадифена мека и нежна формула која обезбедува заситен сјај со блескав ефект. Екстремно лесната конзистентност овозможува затегнато и рамномерно нанесување како да се топи. Хидратантно дејство. Дебела, заситена, еднослојна обвивка. Дерматолошки тестиран. Погоден за чувствителна кожа. Достапно во 6 нијанси: Soft Cream, Moca Beige, Rose Wood, Fresh Coral, Raspberry, Mauve Pink.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Хидратантен долготраен кармин со кадифена мека и нежна формула која обезбедува заситен сјај со блескав ефект. Екстремно лесната конзистентност овозможува затегнато и рамномерно нанесување како да се топи. Хидратантно дејство. Дебела, заситена, еднослојна обвивка. Достапно во 6 бои.Дерматолошки тестиран. Погоден за чувствителна кожа.

Дополнителни информации

Нијанса

01 Soft Cream, 02 Moca Beige, 03 Rose Wood, 04 Fresh Coral, 05 Raspberry, 06 Mauve Pink

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic Melting Moisture хидратантен долготраен кармин

Select Options