Bell HYPOAllergenic светло-рефлектирачка крем база за сенки

311.00 ден

База за сенки со кремаста формула која ја зголемува издржливоста на сенката и ја подобрува и засилува нејзината нијанса. Лесно се применува.
Го изедначува тенот на кожата и создава нежен сјај. Содржаните микро минерали на кремастата формула и даваат свилена мекост.
Не содржи мириси. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителна кожа и склони кон алергии.

SKU: 5902082518952 Категории , , Ознака:

Description

Базата ја зголемува издржливоста на сенките и ја подобрува и засилува нејзината нијанса. Лесно се применува.
Ја измазнува бојата на кожата и создава нежен сјај. Содржаните микро минерали на кремастата формула и даваат свилена мекост.
Не содржи мириси. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителна кожа и склони кон алергии.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic светло-рефлектирачка крем база за сенки

311.00 ден