Bell моделирачка пудра за лице за контурирање

284.00 ден

Пудра за контурирање во една универзална нијанса, која одговара за сите типови на кожа кога станува збор за неговиот тен. Кога се применува правилно, таа го прави вашето лице да изгледа потенко. Неговата кремаста формула ја олеснува апликацијата и спречува боење. Пудрата совршено се меша со кожата и не избледува во тек на целиот ден.

SKU: 5902082531548 Категории , Ознака:

Description

Пудра за контурирање во една универзална нијанса, која одговара за сите типови на кожа кога станува збор за неговиот тен. Кога се применува правилно, таа го прави вашето лице да изгледа потенко. Неговата кремаста формула ја олеснува апликацијата и спречува боење. Пудрата совршено се меша со кожата и не избледува во тек на целиот ден.

Brand

BELL Cosmetics

Bell моделирачка пудра за лице за контурирање

284.00 ден