Bell HYPOAllergenic кармин Rich Mat

460.00 ден

-8% Попуст

Ќе се вљубите во богатата формула на новиот кармин Hypoallergenic Rich Mat. Уживајте во богата боја со долготраен ефект! Се нанесува рамномерно со леснотија, создавајќи прекрасен мат ефект со нежен слој.
Погоден за луѓе со чувствителна кожа склона кон иритација и воспаление. Дерматолошки тестиран производ.

SKU: Не е достапно Категории: , , Ознака:

Description

Ќе се вљубите во богатата формула на новиот кармин Hypoallergenic Rich Mat. Уживајте во богата боја со долготраен ефект! Се нанесува рамномерно со леснотија, создавајќи прекрасен мат ефект со нежен слој.
Погоден за луѓе со чувствителна кожа склона кон иритација и воспаление. Дерматолошки тестиран производ.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Дополнителни Информации

Нијанса

01 MILLION KISSES, 02 FAMOUS STAR, 03 CLASSY CHIC, 04 PRECIOUS MOMENT, 05 LUXURIOUS MOOD, 06 RED CARPET

Bell HYPOAllergenic кармин Rich Mat

Select Options