BIO:VEGANЕ балсам за усни со органско масло од коноп

195.00 ден

Балсам за усни кој во својот состав вклучува органско масло од коноп и кој делува смирувачи на кожата под стрес, ги омекнува и негува усните.
Нежните природни состојки ги одржуваат усните влажни, додека шеа путерот природно ги штити усните од сушење.

SKU: 4051424582470 Категории , Ознака:

Description

Балсам за усни кој во својот состав вклучува органско масло од коноп и кој делува смирувачи на кожата под стрес, ги омекнува и негува усните.
Нежните природни состојки ги одржуваат усните влажни, додека шеа путерот природно ги штити усните од сушење.

Brand

BIO:VEGANE

BIO:VEGANЕ балсам за усни со органско масло од коноп

195.00 ден