Bio:vegane мицеларна вода со органски коноп 150мл

390.00 ден

Органската мицеларна вода од коноп ја отстранува шминката и другите остатоци на особено нежен начин. Формулата збогатена со органски семиња од коноп и екстракти од билката еуфразија ја прави совршена за чистење на лицето, очите и усните. Екстрактите од јаболко, органска алое вера и органски бадем ја снабдуваат кожата со влажност. За чист и еластичен тен.
Особено погодна за кожа под стрес.
Начин на апликација:
Се користи наутро и навечер.
На памучна подлога истурете мала количина и чистете го лицето, очите и усните.

SKU: 4051424582548 Категории , Ознака:

Description

Brand

BIO:VEGANE

Bio:vegane мицеларна вода со органски коноп 150мл

390.00 ден