Salamander Nubuk Velours Течна крем-боja за велур и нубук – 75мл

203.00 ден

Средство за одржување на сите видови велур и нубук. Интензивно ја освежува бојата, штити од влага и ги храни нубукот и велурот. Зачувани се својствата на велур и нубук.
Протресете го пред употреба. Притиснете ја габата кратко на кожата и рамномерно нанесете го производот. Оставете да се исуши, а потоа третирајте со четка или сунѓер Саламандер Нубук Свеж.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Средство за одржување на сите видови велур и нубук. Интензивно ја освежува бојата, штити од влага и ги храни нубукот и велурот. Зачувани се својствата на велур и нубук.
Протресете го пред употреба. Притиснете ја габата кратко на кожата и рамномерно нанесете го производот. Оставете да се исуши, а потоа третирајте со четка или сунѓер Саламандер Нубук Свеж.

Дополнителни Информации

Boja

black, neutral, dark blue, sand

Brand

SALAMANDER

Salamander Nubuk Velours Течна крем-боja за велур и нубук - 75мл

Select Options