Salamander – Округли врвки за чевли – дебели 150см.

160.00 ден

-18% Попуст

Округли врвки за чевли – дебели, должина 150см.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Округли врвки за чевли – дебели, должина 150см.

Дополнителни Информации

Боја

018 – црна

Brand

SALAMANDER

Salamander - Округли врвки за чевли - дебели 150см.

Select Options