Salamander лажица за чевли – пластична

74.00 ден185.00 ден

Пластична лажица за чевли. Достапна во 2 должини: 42см и 18см.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Пластична лажица за чевли. Достапна во 2 должини: 42см и 18см.

Дополнителни информации

Должина

42см, 18см

Brand

SALAMANDER

Salamander лажица за чевли - пластична

Select Options