Salamander – Округли врвки за чевли – тенки 75см.

92.00 ден

Округли врвки за чевли – тенки, должина 75см.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Округли врвки за чевли – тенки, должина 75см.

Brand

SALAMANDER

Дополнителни Информации

Боја

018 – црна

Salamander - Округли врвки за чевли - тенки 75см.

Select Options