Salamander – Плетени врвки за чевли – округли 120см

100.00 ден

Плетени врвки за чевли – округли, должина 120см.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Плетени врвки за чевли – округли, должина 120см.

Дополнителни Информации

Боја

008 – кафеава

Brand

SALAMANDER

Salamander - Плетени врвки за чевли - округли 120см

Select Options