Bell HYPOAllergenic лак за нокти French Nail Enamel

148.00 ден

Долготраен лак за нокти за совршен френч маникир. Обезбедува долготрајно покривање со нежни нијанси кои се секогаш во мода. Лакот за нокти е дел од серијата “HypoAllergenic” и има хипоалергична формула. Неговата иновативна формула овозможува ноктите да можат да “дишат”. Со широка четка за лесна прецизна примена.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Ознака:

Description

Долготраен лак за нокти за совршен френч маникир. Обезбедува долготрајно покривање со нежни нијанси кои се секогаш во мода. Лакот за нокти е дел од серијата “HypoAllergenic” и има хипоалергична формула. Овозможува лесно преминување на молекули на кислород и на тој начин ноктите можат да “дишат”. Со широка четка за лесна прецизна примена. Неговата специјална четка се прилагодува на обликот на секоја нокти и овозможува лесна и прецизна примена без да остава ленти.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05

Bell HYPOAllergenic лак за нокти French Nail Enamel

Select Options
Исчисти