Bell Hypoallergenic молив за усни Long Wear

243.00 ден

Hypoallergenic Long Wear – молив за усни прецизен и долготрен. Прецизни контури и долготраен молив за усни благодарение на хипоалергичниот молив Long Wear. Мека, нежна текстура, молив за усникој лесно се нанесува. Овозможува долготраен ефект, не ги суши усните и не серазмачкува. Сетот вклучува две живописни бои – црвена и интензивна розева – како и стилски неутрални нијанси .

SKU: Не е достапно Категорија Ознака:

Description

Прецизни контури и долготраен молив за усни благодарение на хипоалергичната линија. Мека, нежна текстура, молив за усникој лесно се нанесува. Овозможува долготраен ефект, не ги суши усните и не серазмачкува. Сетот вклучува две живописни бои – црвена и интензивна розева – како и стилски неутрални нијанси .

Дополнителни информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell Hypoallergenic молив за усни Long Wear

Select Options